info@hidroforpompa.com

Teslimat Bilgileri

Ürünlerin Çıkış Süresi
Tedarik sürecimiz marka ve ürüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Sipariş ürünleriniz stokta yok ise veya aksi durumda Üretici Firmanın teslim süreleri dikkate alınarak tarafınıza e-posta, sms ya da telefon ile bilgilendirme yapılacaktır.

Kargomu Teslim Alma Esnasında Kontrol Edebilir Miyim?
Kargonuzu, kuryemizden imza karşılığı teslim aldıktan sonra açarak kontrol edebilirsiniz. Kargo ambalajında gözle görülür bir problem olmadığı sürece teslim alma işlemi yapılmadan kargolar açılamaz. Kargonuzu imza karşılığı teslim aldıktan sonra kuryemiz eşliğinde içeriğini kontrol edebilir, herhangi bir hasar durumunda “kargo durum tespit tutanağı” tutularak gerekli yasal işlemlerin başlatılmasını sağlayabilirsiniz.

Fatura
Faturanız ürün ile gönderilebileceği gibi farklı bir adrese de gönderilebilmektedir. Üyelik aşamasında gireceğiniz fatura adresi ve bilgilerini Satınalma aşamasında farklı bir adres belirterek değiştirebilirsiniz.

Ürün İadesi ve Değişimi
Siparişinizi teslim aldıktan sonra ürünlerinizden kaynaklanan bir problemden (hasar, özür, bozukluk vs) dolayı ürünlerinizi iade etmek için kargo sorumlusu yanında kontrol ederek teslim alınız. Paket içerisinde hasar, özür. bozukluk tespit etmeniz durumunda kargo sorumlusunun yanında tutanak tutturunuz.